Nový školní řád

21. září 2008 v 19:05 | HanushSHka |  mix
Do školy chodíme zásadně neupravení, otrhaní a špinaví, abychom svým příjemným vzhledem nevzbuzovali bledou závist ostatních obyvatel školy. Ve třídě celý den nevětráme, aby pach nashromážděný během dne odradil učitele od nekalých úmyslů, jako je zkoušení, písemné testy apod. Třídu neuklízíme, protože nechceme, aby naše laskavé paní uklízečky poznaly, co je to nezaměstnanost.
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs27/300W/i/2008/106/f/b/school_is_over_by_efedrina.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Doma se na hodiny zásadně nepřipravujeme. Řídíme se totiž heslem: "O přestávce času dost!"Učebnice nenosíme do školy, aby se moc neopotřebovaly, a tím šetříme majetek školy a pomáháme tím tomu, aby státní dluh nenarůstal díky nám.Onemocníme-li, poskytujeme dostatek bacilů a virů i ostatním spolužákům.Věci si balíme ještě před hodinou, abychom si příliš nekrátili přestávku.Na obědě zásadně předbíháme, aby měli mladší ročníky dostatek času prohlédnout si krásy a divy školní jídelny, nemluvě o našich stravu poskytujících kuchařkách.Před vstupem do kabinetu zásadně neklepeme, abychom na sebe neupoutávali příliš velkou pozornost našich drahých vyučujících.O přestávce vždy pobíháme po lavicích, protože jinak bychom neměli dostatek pohybu.Po dohodě s českou státní pojišťovnou si před písemkami důkladně připravujeme taháky, abychom se náležitě pojistili.
Zdrojík:http://im-queen.blog.cz/0809/novy-skolni-rad
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Twé oblíené zvíře?

pes 38.2% (55)
kočka 16.7% (24)
morče 7.6% (11)
křeček 11.1% (16)
rybičky 7.6% (11)
želva 6.9% (10)
všechny ze zoo 11.8% (17)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama